Yarasa Tente Asma Germe Tente Modelleri - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Yarasa Tente

Yarasa tente, görünüm itibariyle yarasa kanatlarını andıran asma germe tente modelidir. Yarasa  tente mekanlara kattığı şıklık ve gösterişi ile bilinmektedir. Yarasa tenteler kullanıldığı alanlarda kendini belli eder ve mekanın kalitesini ön plana çıkarır. Yarasa tente halk arasında asma germe tente olarak da  bilinmektedir ve neredeyse her renkte bulunmaktadır. Yarasa tenteler şiddetli rüzgar, kar ve fırtına  gibi doğa olaylarına  dayanıklı olarak tasarlanmaktadır ve uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu alanda yıllardır yarasa tente imalatı yapan firmamız, yılların verdiği deneyimle bütçenize en uygun ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Yarasa Tente Özellikleri

Yarasa tente özellikleri arasında bol renk çeşitliliği bulunmaktadır. Müşteri seçimine bağlı olaraktan her renkte üretilmektedir. Yarasa tentenin aynı zamanda üçgen, kare ve kubbe şeklinde de imalatı yapılmaktadır. Yarasa tente ilk olarak kullanıldıkları mekanda güneş ışınları, yağmur ve kar gibi etkenleri kesmek amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda koruma ve şıklık bakımından en öne çıkmış tente modelidir. Yarasa tente‘de  kullanılacak malzemeler çelik halat, liftin, civata, mapa, klemens, somundur ve malzemelerin çelikten üretilmesi bu ürünün uzun yıllar dayanıklılık göstermesini sağlamaktadır.

Yarasa Tente Kurulumu

Yarasa tente kurulumu öncesinde  mekanda keşif yapılarak ölçü alınması gerekmektedir. Daha önceden ölçümleri yapılıp imalatı gerçekleştirilen yarasa branda, mekana getirilerek kurulum aşamasına  geçmektedir. Yarasa tente kurulum aşaması, işin boyutuna göre minimum 5 iş günü içerisinde  tamamlanmaktadır. Tabi bu süre ürüne göre değişim göstermektedir, daha kısa sürede tamamlandığı gibi daha uzun sürede de  bitebilir.

Yarasa Tente Fiyatları

Yarasa tente fiyatları, tentenin ebatlarına  göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda  tentede kullanılacak branda kumaşı seçimleri de tente fiyatları konusunda  belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Aşağıdaki iletişim adreslerinden bizlere  ulaşabilir ve hayallerinizdeki yarasa tente için fiyat alabilirsiniz. Tente için kumaşın yurt dışından ithal edilmesi sebebiyle  döviz kurunun da  büyük etkisi bulunmaktadır. Kaliteli tente olarak her bütçeye uygun ürünler sunmaktayız ve hayallerinizdeki yarasa tente için ideal fikirler üretiyoruz. Mekanlarınıza şıklık katmak ve kaliteli hizmeti sunmak ilk hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Yarasa Tente Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Tünel Tente Modelleri, Örnekleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde Bar Tünel Tente, İstanbul Tünel Tente ve Kafe Tünel Tente hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP