Tünel Tente Modelleri, Örnekleri Ve Fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Tünel Tente

Tünel tente, adından da  anlaşılacağı üzere  tünel görünümünde bulunan tente sistemidir. Tünel tente sistemi mekana göre tasarlanan ve çelik konstrüksiyonla montaj yapılan bir tente modelidir. Bu tente  modeli genellikle otel, restaurant, kafe, bar gibi işletmelerin girişlerinde tercih edilmektedir. Mekanlara kattığı şıklık ve görsellik bakımından oldukça fazla tercih edilmektedir. Hemen hemen her mekana uyumluluk sağladığı gibi, kurulum  öncesi mekan keşfi gerektiren bir sistemdir. Bu yazımızda tentenin kurulumu, renk ve model seçimi ve tünel tente fiyatları konusunda  bilgilendirmeler yapacağız.

Tünel Tente Kurulumu

Tünel tente kurulumu öncesi, mekanda ölçüler alınması için keşif yapılması gerekmektedir. Keşif süreci bittikten sonra, müşteriye kullanılacak malzemeler konusunda  bilgiler aktarılır ve seçim yapılması adına destek sağlanır. Müşteri seçimleri doğrultusunda  en uygun tente sistemi ortaya çıkarılır ve imalatı için çalışmalar başlatılır. İmalatı biten tente modeli, montaj için mekana getirilir. Bu tente modelinin montajı minimum 5 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır fakat bu süre tentenin ebatlarına ve mekanın uyumluluğuna  göre daha kısa sürebildiği gibi daha uzun sürede de  tamamlanabilir.

Tünel Tente Özellikleri

Tünel tente özellikleri konusunda müşteri seçimleri belirleyici unsurlar arasında  yer almaktadır. Tünel tente de  kullanılacak branda kumaşı, çelik konstrüksiyonu uzun yıllar dayanıklılık göstermektedir. Aynı zamanda Branda kumaşındaki seçimler doğrultusunda  uzun yıllar renk solmazlık etkisi de  bulunmaktadır. Tünel tenteler genellikle sabit görünümlerde  bulunur ve açılır kapanır özelliği bulunmamaktadır. Ekiplerimiz tünel tente hakkında  tüm detaylı bilgiyi tarafınıza  aktarmakta ve müşteri bilgilendirme konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Tünel Tente Kurulumu

Tünel tente kurulumu öncesi mekanın ölçüleri alınır ve tentenin imalatı gerçekleştirilir. İmalatı tamamlanan tente montajı için alana getirilerek işlemler başlatılır. Tünel tente kurulumu yaklaşık 5 iş günü içerisinde tamamlandığı gibi bu süre tentenin ebatlarına  göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda tünel tentenin çelik konstrüksiyonu elektrostatik toz boya sayesinde  istenilen renklerde   üretilebilir. Aynı zamanda  tentenin üzerine yazı, logo, marka gibi işlemlerde baskı yapılabilmektedir.

Tünel Tente Fiyatları

Tünel tente fiyatları, tentenin ebatlarına  ve malzeme seçimlerine  göre  belirlenmektedir. Müşterilerimizin bütçelerine göre en uygun tente modelleri üreten firmamız, bu alanda en ideal çözümleri üretmektedir. Aşağıdaki iletişim adreslerinden hemen bizlere  ulaşabilir ve tünel tente fiyatları konusunda destek alabilirsiniz. Hayallerinizdeki tünel tenteyi en uygun fiyatlara gerçekleştirmek ve en ideal çözümler için kaliteli tente bir telefon uzağınızdadır.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Tünel Tente Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Sabit Tente Modelleri Ve Sabit Tente Fiyatları başlıklı makalemizde İstanbul Sabit Tente, Kafe Sabit Tente ve Otel Sabit Tente hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP