Tır Brandası Örnekleri Ve Branda Fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Tır brandası

Tır brandası, tırların içerisinde  taşınan ürünlerin muhafaza edilmesini ve dış etkenlerden savunmasını sağlarken, bu arada  üzerlerine firmaların logo veya isimleri basılarak tırlara şık bir görüntü katar. Tır brandası, kumaşının kaliteli olması hasebiyle rüzgarın sürtünme hızından hasar görmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tır brandası, renk itibariyle oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir, bu arada örnek olarak fihristlerimizden seçim yaparak tır brandası imalatına geçilebilir. Tır brandasının montajı firmamız tarafından yapılmakta olup, brandanın garantisi hem firmamız tarafından verilmektedir, hem de brandanın tedarik edildiği imalatçı tarafından garanti verilmektedir.

Tır brandası

Tır brandası, renk solmazlık bakımından uzun yıllar kullanılabilir. Kolayca sökülüp, kaldırılması ve gerektiğinde  tekrar kullanabilirlik istikametinden hem vakitten tasarruf sağlar hem de fiyatı düşürür. Kaliteli tente  olarak yıllardır tır brandası imalatı ve montajı gerçekleştiriyoruz ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir felsefesi ile uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Tır  brandası fiyatları

Tır brandası fiyatları, brandanın ebatlarına ve ürün özelliklerine göre değişim göstermektedir. Branda  ülke dışından ithal olması nedeniyle dolar vaziyetinin da  tesiri çok fazla  olmaktadır. Aktüel tır brandası fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için TIKLAYIN

Tır brandası Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Tekne Brandası Örnekleri Ve Branda Fiyatları başlıklı makalemizde Dayanıklı Tekne Brandası, Dayanıklı Yat Brandası ve İstanbul Yat Brandası hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP