Tekne Brandası Örnekleri Ve Branda Fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Tekne brandası

Tekne brandası,  sıradan brandalardan daha değişik kumaşla üretilmektedir. Sıradan brandalar kötü hava koşullarına göre tasarlanırken, yat ve tekne brandası hem kötü hava koşullarına hem de deniz suyu ve kuvvetli deniz rüzgarlarına uygun tasarlanır böylelikle teknelerin savunması üst düzeyde olur. Ayrı olarak unutmamalıyız ki , standart bir savunma brandası belli aralıklarla güneşe maruz kalırken, tekne brandası günün her saati güneşin kuvvetli sıcağına maruz kalmaktadır. Branda kumaşı kaliteli kullanıldığı vakit, güneşin tesiri ve deniz suyunun verdiği kötü neticelerden etkilenmemektedir.

Tekne brandası

Tekne brandası, her renk ve modelde  tasarlanabilir. Renk seçimi bütünüyle müşterinin zevkine bırakılmış olup, fihristlerimizden örnekler sunarak renk veya desen seçimlerinde  yardım olmaktayız. Tekne brandası, sizlere konfor sağlamakla beraber, teknelerin boya veya iç temizliği ile ilgili mükemmel bir netice sunmaktadır.

Tekne brandası fiyat

Tekne brandası fiyat, genelde branda  kumaşının ebatlarına veya özelliklerine  göre  değişmektedir. Kaliteli tente  olarak bütçenize en uygun ürünleri sunuyor ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini önem veriyoruz.

İletişim için TIKLAYIN

Tekne Brandası Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Halı Saha Brandası Modelleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde Halı Saha Branda, Halı Saha Branda Kurulumu ve Halı Saha Branda Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP