Şeffaf Fermuarlı Branda Modelleri Ve fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Şeffaf fermuarlı branda, işletmelerinizi kötü hava şartlarından korumak için tasarlanmıştır. Özel yapısı sayesinde yaz, kış demeden işletmeleriniz açık kalacak ve müşterilerinize hizmetinizi en iyi şekilde  sağlamış olacaksınız. Şeffaf branda olarak da  geçen bu sistem, görsellik ve dayanıklılık konusunda en iyi branda modelleri arasında  yer almaktadır.

Şeffaf Fermuarlı Branda

Şeffaf fermuarlı branda adından da  anlaşıldığı gibi, şeffaf yapısı sayesinde  içerisi veya dışarısı kolaylıkla görünebilir olarak tasarlanmıştır. Pvc branda kumaşından üretilen bu sistem, kullanılan branda kumaşının kalitesine  göre  uzun yıllar dayanıklılık göstermektedir. Dış yüzeyi mika adı verilen dayanıklı branda kumaşı ile, pencereleri ise pvc (şeffaf) branda ile hazırlanmaktadır. Daha çok cafe gibi hizmet sunan ortamlarda  kullanılan bu branda modeli, dernekler, şantiyeler, sergiler ve hatta evlerinizin bahçelerinde de  kullanımları mümkündür.

Şeffaf Branda Modelleri Ve Kurulumu

Şeffaf branda modelleri, her renkte üretildiği gibi renk seçimleri tamamen müşterinin seçimlerine bırakılmaktadır.  Şeffaf kış bahçesi kurulumu öncesi yerinde   alınan  ölçülere  göre üretilen bu sistem, kullanılacak sistem hakkında  müşterinin bilgilendirilmesi ile başlamaktadır. Şeffaf branda  kurulum süresi, brandanın ebatlarına  göre değişmektedir. Alanın ebatları  incelendikten sonra tam kurulum tarihleri müşteriye aktarılmaktadır.

Şeffaf Kış Bahçesi Fiyatları

Şeffaf kış bahçesi fiyatları, ürünün ebatlarına  göre değişmektedir. Aynı zamanda  kullanılan şeffaf kış bahçesi demir aksamları, branda kumaşı, baskılı olup olmayacağı da  şeffaf kış bahçesi fiyat konusunda belirleyici unsurlar arasında  yer almaktadır. Aşağıdaki iletişim bağlantısından hemen bizlere  ulaşabilir ve  güncel şeffaf kış bahçesi fiyatları konusunda  bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim için TIKLAYIN

Şeffaf Kış Bahçesi Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Branda başlıklı makalemizde Branda, Branda Çeşitleri ve Branda fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP