Sabit Tente Modelleri Ve Sabit Tente Fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Sabit Tente

Sabit Tente, genellikle dekor amaçlı kullanılan ve mekanlara görünüm itibari ile şıklık katan bir tente modelidir. Adından da  anlaşılacağı üzere, montajı yapılan alan üzerinde  sabit duran ve açılıp kapanma  olayı bulunmayan tente modelidir. Sabit tente uygulandığı alanlarda yağmur, güneş, kar gibi doğa olaylarından mekanı korumakla görevlidir. Renk çeşitliliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle, en çok tercih edilen tente modeli arasında  yer almaktadır. Bu yazımızda sabit tente kurulumu, tente modelleri ve özelliklerinden bahsedeceğiz. Aynı zamanda  sabit tente fiyatları konusunda  ufak bir bilgilendirme sunacağız.

Sabit Tente Modelleri

Sabit tente modelleri, renk ve desen bakımından  oldukça çeşitli bir seçenektir. Bu tente modelinde  kullanılan akrilik kumaş sayesinde güneşe karşı renk solmazlık bakımından  uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Sabit tente montajı yapılacak alanların ölçülerine göre tasarlanmaktadır ve kullanılan alanlarda şık bir görünüm kazandırır. Birçok işletme sahibi tarafından sadece dekor amaçlı da kullanılan bir tente sistemidir.

Sabit Tente Kurulumu

Sabit tente kurulumu öncesi mekanda keşif yapılarak ölçüler alınır. Ölçülerin alınmasından sonra, kullanılacak malzemeler konusunda  müşteri bilgilendirilir ve seçim yapılır. İstenilen özellikler doğrultusunda  sabit tente imalatı gerçekleştirildikten sonra kurulum aşamasına geçilir. Sabit tente kurulumu, tentenin adetlerine bağlı olaraktan 1,2 iş günü içerisinde  tamamlanır. Tente kataloğumuz sayesinde  beğendiğiniz renklerde ve modellerde seçimler yapabilirsiniz. Yıllardır tente montajı yapan firmamız bu alanda başarılı bir şekilde işlemlerini devam ettirmektedir.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente fiyatları, tentenin ebatlarına ve aynı zamanda  adetlerine  göre  belirlenmektedir. Tentenin üzerine isteğe bağlı olarak baskı da yapılmaktadır. Tentede kullanılacak branda kumaşı seçimi de fiyat konusunda  belirleyici unsurlar arasında yer alır. Aşağıdaki iletişim bağlantısından hemen bizlere  ulaşabilir ve güncel sabit tente fiyatları konusunda  destek alabilirsiniz. Kaliteli tente olarak her bütçeye uygun tente modelleri üretiyoruz ve müşterilerimizin hayallerindeki tente modellerini hayata geçiriyoruz. Aşağıdaki Tente örneklerini inceleyebilir ve beğendiğiniz modeller hakkında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Sabit Tente Örnekleri

Aşağıda bulunan Tente örneklerini inceleyebilir ve beğendiğiniz modeller hakkında  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karpuz Tente Modelleri Örnekleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde Balkon Karpuz Tente, Giriş Karpuz Tente ve Kafe Karpuz Tente hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP