Pergole Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Pergole Tente

Pergole tente, kötü hava şartlarından  korunmak amacıyla kullanılan ve  tente  modelleri arasında  en popüler tente sistemidir. Pergole tente daha çok kafe, restaurant veya benzer  işletmeler  en çok kullanılan sistemler arasında  yer almaktadır. Mekanlarınızın bahçesini kapalı bir alana çevirerek daha fazla alan elde edilebildiği gibi, sigara  yasağından sonra en çok tercih edilen tente modeli olmuştur. Pergole tente mekanlarınıza 4 mevsim kullanım alanı sağlar ve yer sıkıntınızı büyük oranda  azaltır. Mekanlarınızın bahçesi kışın soğuk ve kar yüzünden kullanılamaz hale geliyorsa, bunun çözümü elbette  kaliteli ve otomatik pergole tente  sisteminden geçmektedir. Pergole modelleri uzaktan kumanda  ile kontrol edilebilir ve açılıp kapanması saniyeler içinde  gerçekleşir. Motorlu tente kullanımı sayesinde  iş yükü olmadan rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.

Pergole Tente Özellikleri

Pergole tente özellikleri, kullanılan malzemeye göre  değişmektedir. Pergole tente, özel çekme alüminyum profiller yardımıyla daha sağlam bir yapıya kavuşturularak uzun yıllar dayanıklılığını koruması sağlanır. Pergole tente her renk ve desende  imalatı yapılabilir. Elektrostatik boya sayesinde  istenilen renklerde  ayarlanır ve müşterinin dilediği renkte pergole tenteler tasarlanır. Pergole sistemleri kullanılan alanlarda büyük etki yaratmakla birlikte, mekanın kalitesini üst düzeylere  çekebilir. Son yıllarda  gelen kapalı mekanda  sigara  yasaklarına, pergole tente ile rahatlıkla çözüm bulabilirsiniz. Sigara dumanı altında  kalan mekanın havalandırılması saniyeler içinde  gerçekleşir veya aniden bastıran bir yağmurdan kurtulmak da  aynı süreçte gerçekleşir.

Pergole Tente Fiyatları

Pergole tente fiyatları, alanın metrekaresine göre  değişmektedir. Kullanılacak malzemelerden, motor markalarına kadar etkenler sıralanabilir. Tente fiyatları da  genelde  döviz kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Pergole tente fiyatları hakkında  daha detaylı bilgi almak veya mekanınıza göre pergole tente yapımının maliyetini öğrenmek için bir telefonla bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Pergole Tente Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Tente başlıklı makalemizde 2017 Tente Modelleri, Güncel Tente Fiyatları ve İstanbul Tente hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP