Pencere Tentesi Modelleri Ve Fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Pencere Tentesi 

Pencere tentesi, genellikle evlerin pencereleri için dekor amaçlı kullanılmaktadır. Yıllardır tente üretimi yapan firmamız bu alanda deneyimli ekip ve profesyonel çözümleri ile kaliteli hizmeti sunmaktadır. Pencere tente sadece evlerde  değil, işletmelerde de pencere dekorları için kullanılmaktadır. Tek amacı tabi ki de sadece dekor değildir, aynı zamanda güneşi keser, yağmuru pencerenizden uzak tutar ve manzarayı daha rahat izlemenize yardımcı olur.

Pencere Tentesi Özellikleri 

Pencere tentesi özellikleri arasında, tentede kullanılan akrilik branda  kumaşı sayesinde  renk solmazlık bakımından  uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak sabit veya açılır kapanır pencere tenteleri üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda elektrostatik toz boya sayesinde, pencere tentesinin demir profilleri istenilen renklerde yapılmaktadır. Yine isteğe bağlı olarak, tentenin aksamları çelik veya demir olarak seçilebilmektedir. Kolay kullanıma sahip ve şık görünümü ile en çok tercih edilen tente modelleri arasında  yer almaktadır.

Pencere Tentesi Kurulumu

Pencere tentesi kurulumu, ürünün adetlerine ve ebatlarına göre 1,2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. İmalat öncesinde  yerinde  ölçüm gerektiren bu işlem, uzman ekiplerimizin ölçüm yapıp müşteriye ürün hakkında  detaylı bilgilendirme aktarması ile başlamaktadır. Pencere tentesi ile alakalı tüm detaylar müşteriye aktarıldıktan sonra, mekana uyum sağlayacak ideal tente modeli belirlenmiş olur. Tente imalatı sağlandıktan sonra, montaj için ekiplerimiz alana gelerek işlerini başarılı bir şekilde  sağlamaktadır.

Pencere Tente Fiyatları

Pencere tente fiyatları, genellikle üründe kullanılacak malzemelere göre belirlenmektedir. Tabi ki tentenin Adetleri veya ebatları da pencere tente fiyatları konusunda  belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Bu alanda en uygun fiyatlara en ideal çözümleri sunan kaliteli tente, müşterinin hayallerindeki tente modelini en uygun fiyata oluşturmaktadır. Aşağıdaki iletişim bağlantısından hemen bizlere  ulaşabilir ve güncel pencere tentesi fiyatları konusunda  destek alabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Pencere Tente Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Yarasa Tente Asma Germe Tente Modelleri başlıklı makalemizde Adalar Yarasa Tente, Asma Germe Branda ve Asma Germe Tente hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP