Mafsallı Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Mafsallı  Tente

Mafsallı tente,  genel olarak eklem anlamına gelen “mafsal” kelimesinden türetilmiştir. Mafsallı tente neredeyse her mekana uyum sağlayan görüntüsü ile en fazla kullanılan tente modelidir. Hemen hemen her mekana uyum sağlayabilir ve üzerine amblemler logolar veya istenilen her hangi bir yazı gelebilir. Ön tarafındaki saçaklar genelde  firma isimleri için kullanılır ve firmanın reklamını yapması için elverişli alanlara  sahiptir. Mafsallı tente her mevsim kullanılabilir sadece eklem kısımlarında  yapılan küçük değişiklikler, mafsallı tenteyi 4 mevsim kullanmamıza olanak sağlamıştır. Mafsallı tentenin ön tarafı, 3.5 metreye kadar uzayabilir ve  bu sayede mekanlarımızı yaz, kış demeden güvenilir bir koruma  altına alır.

Mafsallı Tente Özellikleri

Mafsallı tente özellikleri denince  ilk akla gelen, kullanım alanlarının oldukça fazla olduğu ve tente modelleri arasında en çok tercih edilen ürün olduğunu söyleyebiliriz. Mafsallı tentenin sahip olduğu alüminyum enjeksiyon döküm parçalar sayesinde  uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Bu sebeple market, kafe, restoran, küçük işletmeler tarafından çok sevilen bir tente modelidir. Uzun ömürlü yapısı sayesinde  tente masrafını minimum dereceye kadar düşürmektedir. Mafsallı tente oldukça fazla renk seçeneğine sahiptir, elektrostatik sprey boya sayesinde  istenilen reklerde ve desenlerde üretilir ve montajı gerçekleştirilir. Mafsallı tenteler 1.50, 2 , 2.50 veya 3 metre  ileriye doğru açılabilir, bu tentenin boyutuna ve brandanın ölçülerine göre değişiklilik göstermektedir.

Mafsallı Tente Kumaşı

Mafsallı tente kumaşı, ihtal ve yerli olmak üzere  iki çeşitte bulunmaktadır. En çok tercih edilen mafsallı tente kumaşı ise, ithal olanlardır. İthal kumaşlar hem daha ekonomik hem de  daha kaliteli oldukları için mafsallı tentenin daha az maliyetli ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Mafsallı tente kumaş seçimleri tamamen müşteriye kalmıştır. Mafsallı tentelerin daha iyi anlamda  kullanılması için ithal kumaşlar önerilmektedir. Kaliteli Tente olarak, tente sektöründe her zaman en iyisini hedefledik ve kaliteli hizmet ortaya koyabilmek adına, ürün hakkındaki yönlendirmelerimizi siz değerli müşterilerimize aktarmaktayız.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tente fiyatları, üründe  kullanılacak malzemelere  göre ve kumaşın cinsine göre  değişim göstermektedir. Mafsallı tente fiyatları hakkında  buraya net bir rakam yazmak bu nedenle mümkün değildir. Kumaşın maliyeti genel olarak döviz kuru ile bağlantılı olduğu için, zaman zaman değişim göstermektedir. Kaliteli Tente olarak müşterilerimizin bütçesine göre en uygun seçenekleri sunmaktayız. Büyük küçük iş ayırt etmeden, en ayrıntılı şekilde hizmet vermekteyiz. Mafsallı tente fiyatları hakkında  daha detaylı bilgi almak ve maliyet hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki iletişim adresinden bizlere  telefonla ulaşabilir veya mail yolu ile güncel mafsallı tente fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Mafsallı Tente Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Pergole Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları başlıklı makalemizde Adalar Pergole Tente, Eyüp Pergole Tente ve Hesaplı Pergole Tente hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP