Körüklü Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Körüklü Tente

Körüklü Tente, yan yüksekliğine  göre  açılım gösteren tente  modelidir. Körüklü tente sistemi daha  çok işletmeler tarafından  kullanılsa da, evlerimizin balkonlarında da  kullanılabilmektedir. Kullanılan alanlara  kattığı şıklıkla bilinen bu tente sistemi, belki de  tente modelleri arasında  en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Körüklü Tente, demir profiller üzerine  akrilik branda kumaşı giydirilerek oluşturulmuş bir yapıdır. Üzerinde  bulunan akrilik kumaşın kalitesi bakımından, güneşin zararlı ışınlarına dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu sayede  güneş ışınlarının renk solması yapmasını büyük oranda engellemektedir.

Körüklü Tente Modelleri

Körüklü tente modelleri, istenilen her renk ve desende  imal edilebilir. Profiller için özel olarak uygulanan elektrostatik toz boya sayesinde müşterinin seçtiği renge kavuşan körüklü tentenin montajı yapılır. Körüklü tente modelleri, işletmelerin vazgeçilmezleri arasında  yer almaktadır. Mekanların havası değiştiren bu tente modeli, kötü hava şartlarında mekanınızı koruduğu gibi, uygulanan camların manzarasını engellemeden keyifli bir kullanım sunmaktadır.

Körüklü Tente Özellikleri

Körüklü tente özellikleri arasında demir profilleri paslanma yapmadan uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Demir aksamlarının oluşturduğu özel iskelet yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sunmaktadır. İstenildiği takdirde kolaylıkla açılıp kapanabilen bu sistem, mekanlarınızın vazgeçilmezleri arasında  yer alacaktır. Körüklü Tente fiyat konusunda  diğer tente modellerine göre  daha hesaplı olan bu sistem, hem uygun fiyata kaliteli bir görünüm kazandırıyor hem de uzun yıllar mekanlarınızı kötü hava şartlarından koruyor.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları, körüklü tentenin ebatlarına  göre  değişim göstermektedir. Aynı zamanda profillerde  kullanılacak aksamın şeçimi, branda  kumaşının seçimi de , körüklü tente  fiyatları konusunda belirleyici unsurlar arasında  yer almaktadır. Aşağıdaki iletişim bağlantısından, kaliteli tente iletişim adresinden bizlere  ulaşabilir ve  güncel körüklü tente fiyatları hakkında  bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Körüklü Tente Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Mafsallı Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları başlıklı makalemizde Bakkal Tentesi, Dükkan Tentesi ve Mafsallı Tente hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP