Klasik Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları - Tente Bizim İşimiz

Klasik tente, genelde koruma  amaçlı kullanılmış olsa da, çoğu zaman dekor amaçlı da  kullanılan tente modelleri arasında yer almaktadır. Fiyat bakımından en uygun ve kalite bakımından güçlü tente modelleri arasındadır. Paslanmaz çelik profilleri sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda tentede kullanılan akrilik branda kumaşı sayesinde, güneş ışınlarına karşı renk solmazlık kalitesi uzun yıllar dayanıklılık gösterir ve bu sebeple kullanım ömrü uzundur. Aynı zamanda diğer tente modellerimiz olan Pergole tente, Mafsallı Tente, Sabit Tente, Yarasa Tente, Karpuz Tente, Tünel Tente gibi modellerimizi de  inleyebilirsiniz.

Klasik Tente

Klasik tente modelinde motor bulunmamaktadır fakat isteğe bağlı olarak motor da takılmaktadır. Motor haricinde  yine isteğe ağlı olarak rüzgar sensörü, eğim ayar mekanizması gibi parçalar da  dahil edilebilmektedir. Tam kapasiteli kullanıldığı zaman daha kaliteli bir performans sunan bu tente modeli, işletmelerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Klasik Tente Fiyatları

Klasik tente fiyatları üründe  kullanılacak malzemeye göre belirlenmektedir. Aynı zamanda ürünleri ebatları veya adetleri de klasik tente fiyatları konusunda  belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Kaliteli tente olarak yıllardır tente sistemleri üretmekteyiz ve her bütçeye uygun tente modellerimiz sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman önemsemekteyiz. İletişim adreslerimizden bizlere  ulaşabilir ve klasik tente fiyatları konusunda  destek alabilirsiniz.

Tente Özellikleri

Tente özelliklerinin en başında  kolay kullanım imkanı gelmektedir. Aynı zamanda paslanmaz çelik profilleri sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı yakalanır. Tentede kullanılacak branda kumaşına  göre, renk solmazlık bakımından dayanıklı akrilik kumaşlar tercih edilmektedir. Demir profiller elektrostatik toz boya sayesinde  istenilen renklerde  Tente üretilmektedir. Aynı zamanda  branda üzerine logo, yazı,marka gibi baskı da  isteğe özel uygulanmaktadır. Tente üzerine spot ışıklar da eklenebilmektedir ve bu sayede mekana hoş bir görüntü katacaktır. Eğim ayar mekanizması, gölgelenmesini, istediğiniz alana doğru eğim vermenizi sağlar.

Klasik Tente Örnekleri

Klasik tente örnekleri sayesinde, fikir sahibi olabilir ve beğendiğiniz bir model varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aşağıdaki tente modelleri farklı işlerin temsili fotoğraflarıdır ve birebir aslını yansıtmaktadır.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Pencere Tentesi Modelleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2017 Pencere Tente, Adalar Pencere Tente ve İstanbul Pencere Tente hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.