Karpuz Tente Modelleri Örnekleri Ve Fiyatları - Tente Bizim İşimiz

Karpuz tente

Karpuz tente, görünüm itibari ile karpuzu andırdığı için bu adı almış bir tente modelidir. Karpuz tente daha çok cafe, restaurant gibi alanlarda  kullanılsa da, evlerin pencereleri için vazgeçilmez dekorlardan birisidir.  Karpuz tenteler genellikle dekor amaçlı kullanıldığı gibi, koruma bakımından da oldukça faydalı tente modeli olarak bilinir.  Mekanlara uyumluluğu ve görselliğe hitap ettiği için çok fazla tercih edilmektedir.

Karpuz Tente Kurulumu

Karpuz tente kurulumu öncesinde mekanda ölçümler yapılmaktadır. Ölçümler sonrasında malzeme seçimleri de müşteri tarafına bilgilendirme doğrultusunda belirlenir. Aynı zamanda karpuz tentelerin renk seçenekleri de bulunmaktadır ve müşteri tarafından belirlenmektedir. Tüm bu adımlardan sonra karpuz tente montaj aşamasına  alınır ve tentenin adetlerine bağlı olarak 1,2 iş günü içerisinde  gerçekleştirilir.

Karpuz Tente Özellikleri 

Karpuz tente özellikleri bakımından zengin bir tente modelidir. Karpuz tente akrilik branda kumaşına  sahip bir tente modelidir. Brandasının kalitesine bağlı olarak güneşe karşı renk solmazlık özelliği uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Elektrostatik toz boya kullanılarak karpuz tentenin demir profilleri istenilen renklerde  üretilebilir. Açılır kapanır özelliği sayesinde istenildiği zaman kapatılıp açılabilir. Pencerelere uygulandığı zaman özel yapısı sayesinde manzara engellenmeden koruma işlemi görür. Tente dizaynı sayesinde yandan gelen rüzgar gibi etkenleri ve üstten gelen güneş ışınlarını keser.

Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente fiyatları kullanılacak malzemeye ve adetlerine göre belirlenmektedir. Aynı zamana karpuz tentenin ebatları tentenin fiyatında belirleyici unsurdur. Karpuz tente fiyatları için bizimle iletişime geçebilir ve hayallerinizdeki tente modeli için fiyat alabilirsiniz. İstanbul karpuz tente imalatçısı olarak yılladır başarılı ürünler üretmekteyiz. Her bütçeye uygun ürünlerimiz sayesinde hem cebinizi düşünüyor hem de kaliteli tenteler üreterek uzun yıllar kullanımlarını sağlıyoruz. Aşağıdaki iletişim bağlantısına  tıklayarak bizlere  ulaşabilir ve güncel karpuz tente fiyatları konusunda bilgiler alabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Karpuz Tente Modelleri

Karpuz tente modelleri ve karpuz tente örnekleri için aşağıdaki görseller belki sizlere yardımcı olabilir.

Bir önceki yazımız olan Körüklü Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları başlıklı makalemizde 2017 Tente Modelleri, Balkon Körüklü Tente ve Balkon Tentesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.