Halı Saha Brandası Modelleri Ve Fiyatları - Tente ve Branda konusunda en uygun ve kaliteli çözümler

Halı alan brandası

Halı saha brandası,  modeli, spor tesislerinin üzerini kapayarak kötü hava koşullarından savunmasını sağlamaktadır. Halı saha brandası, kullanıldığı alanlarda çok istikametli savunma sağlarken tesisin dış görünümüne oldukça kaliteli bir görünüm kazandırmaktadır. Halı saha brandası her türlü spor faaliyetlerinde, tesisin savunmasını sağlamaktadır, tenis alanları, basketbol sahası, voleybol sahası gibi benzer  spor faaliyetlerinin uygulandığı alanları savunmakla görevlidir.

Halı saha brandası

Halı saha brandası, ile ilgili senelerin vermiş olduğu tecrübe ve uzman ekibiyle kaliteli tente halı saha brandaları üreterek montajını gerçekleştirmektedir. Bu arada  halı saha branda tamiri veya çelik konstrüksiyon güçlendirmeleri de  yapılmaktadır. Halı saha brandası kumaşının garantisi hem firmamız tarafından, hem de  brandayı imal eden firmalar tarafından sağlanmaktadır. Halı saha brandalarında kullanılacak kumaşın Blackout branda kumaşı olmasın  dikkat ediyoruz ve kullanılmasını öneriyoruz. Blackout branda kumaşı,  yanmaz branda kumaş modelidir bu arada  güneş ışınlarını keserek sahalara rahat bir ortam sunar ve yapısı sayesinde  uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır.

Brandalı halı alanlar, açık alanlara göre yağmur ve kardan korunaklı oldukları için sporculara daha rahat bir ortam sağlamaktadır. Halı alan brandası Panama kalın Avrupa kumaştan olup halı alan ölçüsüne göre uygulama yapılmaktadır. İstenilen renklerde yapılıp branda kenarlarına emniyet kemeri ile 15 ila 20 santimetre arasında halkalar dikilip demir konstrüksiyon üzerine ip ile sağlam şekilde gerdirilip bağlanmaktadır. Teslimat müddeti halı alan ölçüsüne göre değişim göstermektedir. Halı alan brandası isteğe göre tamiratı da gerçekleştirilmektedir.

Halı saha brandası fiyatları

Halı saha brandası  fiyatları, konusunda  kaliteli tente  ile iletişime  geçerek öneri alabilirsiniz.

İletişim için TIKLAYIN

Halı Saha Brandası Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Balkon Brandası Modelleri Ve Branda Fiyatları başlıklı makalemizde Adalar Balkon Brandası, Balkon Branda ve Balkon Brandaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Comments are closed.

HEMEN ARA
WHATSAPP