Branda - Tente Bizim İşimiz

Branda 

Branda, genellikle ambar kapaklarının veya filikaların üzerini örtmek için kullanılan, muşamba benzeri kalın ve şu geçirmez kumaş türüdür. Branda aynı zamanda  birçok gemide tayfa veya erlerin dinlenmek için kullandıkları, halatlarla bir yere sabitlenerek yatak olarak kullandıkları kumaş türüdür. Branda kumaşının birden fazla  özellikli türleri de mevcuttur. Genel olarak  su geçirmez  bir yapıya sahip olduğu gibi, yanmaz  branda‘lar da  mevcuttur.  Branda  daha çok kışın tercih edilir ve  kötü hava şartlarından korunmak için en ideal ve hesaplı kumaştır. Bu yazımızda  sizlere  branda fiyatları, branda  çeşitleri ve branda nasıl üretilir gibi merak ettiğiniz konulara  değineceğiz…

Branda Çeşitleri nelerdir? 

Branda çeşitleri oldukça fazla bir çeşitliliğe sahiptir. En bilindik olanlarını sırasıyla saymak gerekirse, nembran branda, şeffaf branda, 1100 denye branda, delikli branda, fermuarlı branda, fındık branda, naylon branda, araç brandası, blackout branda, tır brandası gibi birbirinden farklı özelliklerde ve ihtiyaca  göre  üretilmektedir. Her oluşuma özelleştirilmiş branda  kumaşları bulunmaktadır. Bu konuda  destek almak için, işin uzmanı kişilere danışılmalı ve branda kumaşı seçimlerinde  herhangi bir yanlış tercih edilmemelidir.

Branda nasıl üretilir?

Branda  nasıl üretilir, sorusuna  verilebilecek en kısa cevap;  Brandanın genelini kapsayan liflerin, bir araya gelerek oluşturduğu kumaş türüdür. Özellikle su, güneş ışınları, rüzgar gibi doğal olaylardan etkilenmeyecek şekilde  tasarlanmıştır. Branda kumaşları hem ülkemizde  üretildiği gibi, hem de  ithal olarak yurt dışından da  temiz edilmektedir. Piyada  daha çok yurt dışı ithal brandalar tercih edilmektedir. Sebebi ise, yurt dışı ithal brandaların hem ucuz olması hem de  çok fazla dayanıklılık gösterdiği için uzun yıllar  kullanım imkanı sunmasından dolayıdır.

Branda fiyatları? 

Branda  fiyatları, çoğu zaman değişim göstermektedir. Branda fiyatları hakkında  web sitemize  kesin bir fiyat yazamamaktayız. Branda  fiyatları hakkında  en sağlıklı detaylara  ve bilgilere  ulaşmak için, kalitelitente ile iletişime  geçebilir ve kaç metre kare branda istediğinize bağlı olarak, sizler için uygun bir fiyat sunabiliriz. Yurt dışı ihtal branda kumaşları ile, yurt içinde  üretilmiş branda kumaşı fiyatları farklılık göstermektedir…

İletişim bilgileri için TIKLAYIN

Author

Kaliteli tente 1996 yılından bu yana Tente ve gölge sistemleri konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli tente işinde her zaman yeniliklere imza atan, bu alanda profesyonel çözümler sunan güçlü kadrosu ile, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, en kaliteli tente ve brandaları üretiyor ve isteğiniz renk veya modelde tasarlıyoruz.

Write A Comment